Starostlivosť o rodinu

BioGaia ProTectis žuvacie tablety s citrónovou alebo jahodovou príchuťou

BioGaia Protectis žuvacie tablety s citrónovou alebo jahodovou príchuťou sú potravinový doplnok s náhradnými sladidlami obsahujúci živé aktívne baktérie L. reuteri Protectis  - ideálne riešenie pre starostlivosť o tráviaci systém. 

Predstavujú jednoduchý, bezpečný a pohodlný spôsob, ako doplniť mikroflóru v gastrointestinálnom trakte. Len jedna tableta denne zaisťuje odporúčanú dávku 100 miliónov živých baktérií L. reuteri Protectis. Vďaka svojim výnimočným a dobre zdokumentovaným vlastnostiam sa L. reuteri Protectis považuje za veľmi kvalitnú baktériu mliečneho kvasenia. Sú prirodzené - pochádzajú z materského mlieka, sú bez toxínov a sú rezistentné voči kyslému prostrediu žalúdka (nie je potrebný ochranný obal - kapsula na ochranu proti kyselinám v žalúdku a soliam žlčových kyselín). Klinické štúdie preukázali, že tablety sú úplne bezpečné pre deti aj dospelých.

BioGaia Protectis žuvacie tablety s citrónovou alebo jahodovou príchuťou sú dostupné v balení s 10 tabletami.

Kľúčové vlastnosti

  • obsahujú živé, aktívne baktérie prírodného pôvodu - L. reuteri Protectis pochádza z materského mlieka
  • je vedecky zdokumentované a klinicky dokázané, že dodávajú výživu vašej i detskej črevnej flóre 
  • sú odolné voči väčšine bežných antibiotík, účinná kolonizácia počas liečby antibiotikami
  • sú odolné voči kyslému prostrediu žalúdka, nie je potrebná kapsula na ochranu proti kyselinám v žalúdku a soliam žlčových kyselín
  • 100% bezpečné pre deti aj dospelých  
  • dajú sa pohodlne užívať – kdekoľvek, kedykoľvek
  • majú príjemnú citrónovú alebo jahodovú príchuť bez pridania cukru
  • neobsahujú mliečny proteín ani laktózu, úroveň obsahu lepku je nižšia ako limit EU pre bezlepkové výrobky

Objemové činidlo (izomaltóza), sladidlo (xylitol), Limosilactobacillus reuteri DSM 17938 (L. reuteri Protectis), palmový olej, prírodná citrónová resp. jahodová aróma a zvýrazňovač chuti (kyselina citrónová). 
Obsah jednej tablety: minimálne 100 miliónov živých aktívnych baktérií L. reuteri Protectis DSM 17938 v 1 tablete. Čistá hmotnosť 1 tablety 450 mg. Nadmerná konzumácia môže mať laxatívne účinky v dôsledku obsahu sladidiel v produkte.

Dospelí a deti od 3 rokov užívajú 1-2 žuvacie tablety denne. Môžu sa žuť, prehĺtať alebo nechať rozpustiť v ústach. Môžu sa užívať pravidelne alebo dočasne, napr. počas liečby antibiotikami. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tablety sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nadmerná konzumácia môže mať laxatívne účinky kvôli obsahu sladidiel v produkte. Nevhodné pre deti do 3 rokov.

Uchovávajte na suchom mieste pri izbovej teplote (do max. 25 ° C). Uchovávajte mimo dosahu detí.