O spoločnosti BioGaia

BioGaia je inovatívna zdravotnícka spoločnosť a svetový líder v oblasti probiotík. V súčasnosti zamestnáva 124 ľudí v pobočkách vo Švédsku, USA a Japonsku.

Spoločnosť BioGaia, založená v roku 1990, sa opiera o bohaté skúsenosti v oblasti vývoja, marketingu a predaja probiotických produktov a teší sa z rozsiahlej siete nezávislých výskumníkov a expertov, výrobných špecialistov a distribučných partnerov po celom svete.
Pediatri a ďalší zdravotnícki pracovníci vo viac ako 100 krajinách odporúčajú svojim pacientom produkty BioGaia.

Všetky produkty BioGaia obsahujú Lactobacillus reuteri, kmeň probiotických baktérií, ktorý pomáha obnoviť harmóniu v mikroflóre gastrointestinálneho traktu. Lactobacillus reuteri, ako jedna z mála baktérií, ktoré sa vyvíjajú spolu s človekom od počiatku, dokáže prežiť v ľudskom organizme a prirodzene ho kolonizovať. Cieľom spoločnosti BioGaia je úspešne prispieť k podpore zdravia a dobrého stavu ľudí, ktorí trpia tráviacimi problémami alebo problémami zdravia ústnej dutiny a to pomocou probiotických produktov, ktoré sú klinicky overené a príjemné na užívanie a ktoré majú výnimočný význam. Pre viac informácií navštívte webovú stránku www.biogaia.com.

O spoločnosti Ewopharma

Ewopharma je inovatívnym partnerom pre marketing liekov a voľnopredajných produktov vo Švajčiarsku a v regióne strednej a východnej Európy.

Takmer 60 rokov skúseností vo farmaceutickom priemysle a prítomnosť v regióne Strednej a Východnej Európy umožnili spoločnosti Ewopharma získať dôkladnú znalosť lokálnych pomerov a privilegovanú pozíciu na trhu. Ewopharma zastupuje regionálnych a medzinárodných farmaceutických partnerov ako ich exkluzívny zástupca a distribútor a pokrýva všetky aspekty prístupu na trh a komercializácie etických liekov a voľnopredajných produktov. V súčasnosti Ewopharma zamestnáva vyše 350 vysoko kvalifikovaných odborníkov vo viac ako 15 krajinách. Pre viac informácií navštívte webovú stránku www.ewopharma.com.

Ewopharma spol. s r.o.

Prokopa Veľkého 52

811 04 Bratislava

Tel:+421 2 5479 3508

info@ewopharma.sk

Contact

Napíšte nám správu
*povinné údaje
Súbory cookie používame na zlepšenie prehliadania našich webových stránok.
Používaním tejto webovej stránky vyjadrujete svoj súhlas. Dozvedieť sa viac.
SÚHLASÍM