0-3

Starostlivosť o novorodencov

BioGaia Protectis detské kvapky

Detské kvapky BioGaia Protectis sú dietetická potravina na osobitné medicínske účinky a predstavujú jednoduchý, bezpečný a efektívny spôsob, ako udržať primeranú koncentráciu črevnej flóry u detí.

Môžu byť podávané na lyžičke alebo pridané do jedla alebo nápoja - sú ideálne pre dojčatá a malé deti alebo pre tých, ktorí nemôžu užívať tablety. Len päť kvapiek 1 krát denne postačí na pokrytie dennej odporúčanej dávky 100 miliónov aktívnych baktérií Lactobacillusreuteri na doplnenie mikroflóry v tráviacom trakte.

Detské kvapky BioGaia Protectis sú k dispozícii v dvoch baleniach po 5 ml a 10 ml.

Kľúčové vlastnosti

  • dopĺňajú črevnú mikrobiálnu flóru u dojčiat
  • sú 100% bezpečné pre deti od prvého dňa ich života
  • sú vhodné na dlhodobé používanie
  • majú prírodný pôvod - Lactobacillus reuteri Protectis je odvodený z materského mlieka
  • majú jednoduché použitie - len päť kvapiek denne
  • sú odolné voči väčšine bežných antibiotík, účinne kolonizujú počas liečby antibiotikami
  • majú neutrálnu chuť
  • neobsahujú cukor, laktózu a úroveň obsahu lepku (gluténu) je nižšia ako limit EÚ pre bezlepkové výrobky

Slnečnicový olej, nasýtené rastlinné tuky so strednou dĺžkou reťazca z palmových jadier a Lactobacillus reuteri DSM 17938 (L. reuteri Protectis).

Dávkovanie je päť kvapiek 1 krát denne. Pred použitím dobre potraste nádobku približne 10 sekúnd. Ak chcete dávkovať, nádobku nakloňte pod uhlom približne 45 stupňov tak, aby sa pomaly tvorili kvapky. Kvapky začnú pomaly samé kvapkať z nádobky. Môžete ich podávať na lyžičke alebo ich môžete pridať do mlieka, vody alebo iného vhodného nápoja alebo jedla. Kvapky nemenia chuť jedla, ani nápojov. Nepridávajte kvapky do horúceho jedla alebo nápojov, ani nepodávajte z nádobky priamo do úst, pretože môže dojsť k poškodeniu živých kultúr. Kvapky nemenia chuť jedla alebo nápojov. Detské kvapky BioGaia Protectis sa nemajú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte uvedenú odporúčanú dennú dávku.
 

Uchovávajte na suchom mieste pri izbovej teplote (max. 25 ° C). Nádobu uchovávajte zatvorenú a vždy skontrolujte, či je uzáver pevne uzavretý. Po otvorení spotrebujte do troch mesiacov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s vodou. Minimálna trvanlivosť je uvedená na obale.

Súbory cookie používame na zlepšenie prehliadania našich webových stránok.
Používaním tejto webovej stránky vyjadrujete svoj súhlas. Dozvedieť sa viac.
SÚHLASÍM