Cvičenie – výhody a nevýhody pre zdravie zažívacieho ústrojenstva

Vzhľadom na sedavý životný štýl, ktorý dnes mnohí z nás vedú, všetci vieme, aké dôležité je pravidelné cvičenie pre naše celkové zdravie a tiež pre zdravie nášho zažívacieho ústrojenstva. Avšak všetkého veľa škodí a vrcholoví športovci často pykajú za svoju vášeň. V dnešnom blogu sa pozrieme na to, ako na jednej strane cvičenie môže prospievať tráviacemu systému, ale tiež ako môže vrcholový šport negatívne ovplyvniť črevnú mikroflóru a imunitný systém a čo môžu športovci robiť, aby tieto dva stavy udržali v rovnováhe.

ČÍTAŤ VIAC

Šťastné brušká – šťastná rodina. Zavedenie zdravých stravovacích návykov v celej rodine.

Všetci vieme, aká dôležitá je pre naše rodiny zdravá a vyvážená výživa. Avšak s rastúcim tempom súčasného života sa aj naša strava a stravovacie návyky prispôsobili tomuto rýchlemu tempu.

ČÍTAŤ VIAC

Tehotenstvo: magické obdobie – avšak nie bez svojich výziev

Od momentu, kedy ste zistili, že sa stanete matkou, ste si začali všímať zmeny, ktoré sa dejú s vašim telom. Ako sa prispôsobuje na nosenie nového života, budú sa s ním diať zmeny, ktoré ste čakali, aj také, ktoré ste nečakali.

ČÍTAŤ VIAC

Črevné ťažkosti: Čo to je a čo treba robiť, ak ich má vaše dieťa?

Strávite mesiace očakávaním príchodu vášho malého uzlíka radosti a pripravovaním sa na vašu rolu matky, dokonca aj na plač a bezsenné noci.

ČÍTAŤ VIAC

Čo potrebujete vedieť o brušku vášho batoľaťa

Kam zmizol ten prvý rok? V jednom momente si nesiete váš malý uzlík radosti domov z nemocnice a ani sa nenazdáte a už vaše dieťa robí prvé krôčiky a oslavuje prvé narodeniny!

ČÍTAŤ VIAC
Súbory cookie používame na zlepšenie prehliadania našich webových stránok.
Používaním tejto webovej stránky vyjadrujete svoj súhlas. Dozvedieť sa viac.
SÚHLASÍM