Bezproblémové cestovanie. Urobte všetko pre blaho svojej črevnej flóry.

Sezóna cestovania sa blíži, a aj keď by to mala byť jedna z najlepších častí roka, často ju sprevádza stres a niekedy aj tráviace ťažkosti. Cestovateľská hnačka patrí medzi najčastejšie tráviace komplikácie na cestách. Našťastie existuje niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu pripraviť sa na tento aspekt cestovania. Poďme si ich prejsť.

ČÍTAŤ VIAC

Keď malé brušká nie sú v pohode: Črevné ťažkosti bábätiek

Nezáleží na tom, či je to vaše prvé, druhé alebo dokonca tretie dieťa, priviesť ho na svet je vždy jeden veľký krok na neznámej ceste. Jazda môže byť hladká, hrboľatá alebo čokoľvek medzi tým. Keď však váš novorodenec pociťuje nepohodlie v črevách, cesta bude s najväčšou pravdepodobnosťou hrboľatá. Pozrime sa, ako takýto stav rozpoznať a aké existujú spôsoby na jeho zmiernenie.

ČÍTAŤ VIAC

Rozvíjajte vnútorný vesmír vášho dieťaťa

Črevná mikroflóra – malý veľký vesmír vo vašom dieťatku Mikroorganizmy sú našimi životnými spoločníkmi a zohrávajú kľúčovú úlohu v našom celkovom zdraví. V tomto článku sa zameriame na úlohu endogénnych mikroorganizmov v živote vášho dieťaťa, obnovíme vaše vnímanie a poskytneme vám niekoľko tipov na podporu normálneho vývoja črevnej mikroflóry  vášho dieťaťa.

ČÍTAŤ VIAC

5 praktických tipov pre zlepšenie trávenia detí

Šťastné bruško pre šťastný život. Zatiaľ čo chvíle šťastia často súvisia s naším okolím, celková pohoda vašich detí je úzko spätá so zdravím a stavom ich tela. Kvalitu ich života môže zlepšiť zameranie sa na pozitívne návyky a osvojenie si nových. V tomto článku načrtneme prepojenie medzi črevom a mozgom a potom sa pustíme do vytvárania a učenia vašich detí novým zdravým návykom.

ČÍTAŤ VIAC

Dieťa - Mama dynamika imunity v tehotenstve a po ňom

Tehotenstvo a cesta k materstvu, ktorá sa ním začína, sú neuveriteľné skúsenosti plné vzrušenia a nepredvídateľných zmien. Pretože veľká časť týchto zmien sa deje vo vašom tele, udržiavanie vyváženej črevnej mikroflóry a normálneho imunitného systému sa stáva nevyhnutnosťou. Koniec koncov, nie je jednoduché vytvoriť podmienky, aby vznikol nový život.

ČÍTAŤ VIAC