0-3

Starostlivosť o novorodencov

BioGaia Protectis detské kvapky s vitamínom D3

Detské kvapky BioGaia Protectis s vitamínom D sú výživový doplnok, ktorý obsahuje patentovanú baktériu mliečneho kvasenia Limosilactobacillus reuteri Protectis (DSM 17938), ktorá preukázateľne zvyšuje počet prírodných baktérií v čreve. 
L. reuteri Protectis bol testovaný vo viac ako 135 klinických štúdiách, kde sa ukázal ako bezpečný pre kojencov a deti. Detské kvapky BioGaia Protectis s vitamínom D obsahujú 10 μg vitamínu D3. U detí je vitamín D potrebný pre rast a vývoj kostí a normálnu funkciu imunitného systému, čo potvrdzuje EFSA (Európsky úrad pre bezpečnosť potravín) a schvaľuje Európska komisia.
Detské kvapky BioGaia Protectis s vitamínom D sú dostupné v 5 ml balení.

Klúčové vlastnosti

 • Doplňuje črevnú mikroflóru u dojčiat 
 • 100% bezpečné pre deti od prvého dňa narodenia
 • Vitamín D podporuje imunitný systém a vývoj kostí
 • Vhodný na dlhodobé použitie
 • Jednoduché použitie - iba päť kvapiek denne
 • Hladina cukru, laktózy a gluténu je nižšia ako limitná hodnota EÚ pre bezlepkové výrobky

  

Slnečnicový olej, nasýtené rastlinné tuky so strednou dĺžkou reťazca z palmových jadier a Limosilactobacillus reuteri DSM 17938 (L. reuteri Protectis) a vitamín D3.

Dávkovanie je päť kvapiek 1 krát denne. Jedna dávka obsahuje minimálne 100 miliónov živých baktérií Limosilactobacillus reuteri Protectis a 10 µg vitamínu D3, čo zodpovedá 200 % DRI (denný referenčný príjem) v EÚ. Neprekračujte uvedenú odporúčanú dennú dávku.
Pred použitím dobre nádobku pretrepte približne 10 sekúnd. Pri dávkovaní nádobku otočte dnom hore pod uhlom približne 45 stupňov tak, aby sa pomaly tvorili kvapky. Kvapky môžete podávať na lyžičke alebo ich môžete pridať do mlieka, vody alebo iného vhodného nápoja alebo jedla. Kvapky nezmenia chuť nápoja alebo jedla. Nepridávajte kvapky do horúceho jedla alebo nápojov, ani nepodávajte z nádobky priamo do úst, pretože môže dojsť k poškodeniu živých kultúr.
Tento výživový dopnok by sa nemal používať ako náhrada vyváženej stravy.

Uchovávajte na suchom mieste pri izbovej teplote (max. 25 ° C). Nádobu uchovávajte zatvorenú a vždy skontrolujte, či je uzáver pevne uzavretý. Po otvorení spotrebujte do troch mesiacov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s vodou. Hladina cukru, laktózy, gluténu je nižšia ako limitná hodnota EÚ pre bezlepkové výrobky, Minimálna trvanlivosť je uvedená na obale.

0-3

Starostlivosť o novorodencov

BioGaia Protectis detské kvapky

Detské kvapky BioGaia Protectis sú dietetická potravina na osobitné medicínske účinky a predstavujú jednoduchý, bezpečný a efektívny spôsob, ako udržať primeranú koncentráciu črevnej flóry u detí.

Môžu byť podávané na lyžičke alebo pridané do jedla alebo nápoja - sú ideálne pre dojčatá a malé deti alebo pre tých, ktorí nemôžu užívať tablety. Len päť kvapiek 1 krát denne postačí na pokrytie dennej odporúčanej dávky 100 miliónov aktívnych baktérií L.reuteri na doplnenie mikroflóry v tráviacom trakte.

Detské kvapky BioGaia Protectis sú k dispozícii v dvoch baleniach po 5 ml a 10 ml.

Kľúčové vlastnosti

 • dopĺňajú črevnú mikrobiálnu flóru u dojčiat
 • sú 100% bezpečné pre deti od prvého dňa ich života
 • sú vhodné na dlhodobé používanie
 • majú prírodný pôvod - Limosilactobacillus reuteri Protectis je odvodený z materského mlieka
 • majú jednoduché použitie - len päť kvapiek denne
 • sú odolné voči väčšine bežných antibiotík, účinne kolonizujú počas liečby antibiotikami
 • majú neutrálnu chuť
 • neobsahujú cukor, laktózu a úroveň obsahu lepku (gluténu) je nižšia ako limit EÚ pre bezlepkové výrobky

Slnečnicový olej, nasýtené rastlinné tuky so strednou dĺžkou reťazca z palmových jadier a Limosilactobacillus reuteri DSM 17938 (L. reuteri Protectis).

Dávkovanie je päť kvapiek 1 krát denne. Pred použitím dobre potraste nádobku približne 10 sekúnd. Ak chcete dávkovať, nádobku nakloňte pod uhlom približne 45 stupňov tak, aby sa pomaly tvorili kvapky. Kvapky začnú pomaly samé kvapkať z nádobky. Môžete ich podávať na lyžičke alebo ich môžete pridať do mlieka, vody alebo iného vhodného nápoja alebo jedla. Kvapky nemenia chuť jedla, ani nápojov. Nepridávajte kvapky do horúceho jedla alebo nápojov, ani nepodávajte z nádobky priamo do úst, pretože môže dojsť k poškodeniu živých kultúr. Kvapky nemenia chuť jedla alebo nápojov. Detské kvapky BioGaia Protectis sa nemajú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte uvedenú odporúčanú dennú dávku.
 

Uchovávajte na suchom mieste pri izbovej teplote (max. 25 ° C). Nádobu uchovávajte zatvorenú a vždy skontrolujte, či je uzáver pevne uzavretý. Po otvorení spotrebujte do troch mesiacov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s vodou. Minimálna trvanlivosť je uvedená na obale.